![](https://rivne.media/media/img/650/2018/11/na-rivnenshchini-patrulni-viyavili-vantazh-bez-vid20181107_5968.jpg)
В автомобілі порушника патрульні виявили вантаж без відповідних документів
Сьогодні, близько 11 години, на автодорозі М-06 Київ-Чоп під час несення служби на стаціонарному посту Опарипси, патрульні зупинили транспортний засіб Renault, який рухався з порушенням правил дорожнього руху.
Під час поверхневої перевірки поліцейські виявили, що житель Житомирської області перевозить 440 паперових ящиків в кожному з яких було по 8 пляшок спиртних напоїв, невідомого походження. 57-річний керманич жодних документів на вантаж не мав.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу.
Патрульна поліція Рівненської області