![кадр з відео](https://rivne.media/media/img/650/2018/12/na-rivnenshchini-pidryadniki-obitsyayut-drobiti-ka20181228_9313.jpg)
Передноворічний тендерний ажіотаж. Розпорядники коштів поспішають їх освоїти кінця року. Про це свідчать закупівлі на ресурсі "Prozorro", пише UA: Рівне.
Підрядники підписують угоди, в яких зобов’язуються виконати навіть капітальні ремонти за кілька днів.
Для прикладу, капремонт ганків у дитсадку села Дюксин на Костопільщині, згідно із зазначеною на сайті інформацією, мають провести до 31-го грудня. За 5 днів.