На Рівненщині планують розгорнути мобільні пункти для тестування на коронавірус

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Невдовзі у Рівненській області можуть з’явитись мобільні пункти для тестування на коронавірус. Про це під час брифінгу повідомила заступниця начальника обласного управління охорони здоров’я Олена Гандзюк. Вона розповіла, що в області різко впала кількість тестувань.

«Мобільні бригади, які виїжджали і виїжджають для забору матеріалу на ковід, він є дуже хороший в плані протиепідеміологічних заходів, забезпечення безпеки медперсоналу, але, на жаль, метод в якійсь мірі громісткий і при такому розвитку інфекції і епідемії, ми не встигаємо діагностувати таким способом всіх наших жителів», - розповіла пані Гандзюк.

За її словами, кількість мобільних бригад наразі збільшити не можуть, а тому планують розгортання мобільних пунктів для тестування.

«Кількість мобільних бригад ми змінити зараз не можемо. Відповідно, зараз розглядається зміна до підходу до тестування, а саме – розгортання пунктів забору і ми дуже скоро будемо чекати цей новий алгоритм тестування пацієнтів. Це буде як ПЛР-тестування, так і швидке тестування», - зазначила Олена Гандзюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де на Рівненщині можна здати тест ІФА.

Читайте також