На Рівненщині провели в останню дорогу чотирьох Захисників

На Рівненщині попрощалися з чотирма військовослужбовцями.

Про це повідомили в Рівненській ОДА.

У Рівному прощалися з Петром Гнатюком, на Дубенщині - із В'ячеславом Бужанським. Сарненщина провела в останню дорогу двох воїнів - Станіслава Гайдима та Василя Лисенка.

Петро Гнатюк народився 12 липня 1983 року в Рівному. Закінчив Квасилівський НВК-ліцей, опанував фах зварювальника-рихтувальника. Далі - навчався в Київському індустріально-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка та Рівненському державному гуманітарному університеті. Служив в армії, а у 2014 році добровольцем став на захист держави в зоні проведення АТО на Сході України. У березні 2022-го Петро повернувся до ЗСУ. У липні минулого року отримав почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних сил України «Золотий хрест». Ця нагорода була особливою, адже у скрутній ситуації Петро взяв на себе командування та вивів із-під обстрілу свій підрозділ, зберігши життя багатьом побратимам. На жаль, 13 серпня 2023 року 40-річний молодший сержант Петро Гнатюк загинув, виконуючи бойове завдання на Запорізькому напрямку.

Станіслав Гайдим жив у селі Немовичі, що на Сарненщині. Із перших днів повномасштабного вторгнення Герой став на захист Батьківщини. Служив у військовій частині А4808 на посаді начальника ремонтної майстерні. На жаль, 18 квітня воїн помер у лікувальному закладі міста Запоріжжя. У військовослужбовця залишилася дружина.

Василь Лисенко проживав у Сарнах. У листопаді 2023 року був мобілізований до лав 33-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України. На жаль, 17 березня Герой загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині. У воїна залишилися дружина, донька та брати.

В'ячеслав Бужанський народився 3 серпня 1996 року. Проживав у селі Гранівка Козинської тергромади. Молодший сержант, бойовий медик загинув 18 квітня в Донецькій області, до останнього подиху залишаючись вірним військовій присязі.

Читайте також