![Фото - Рівненська область онлайн](https://rivne.media/media/img/650/2018/09/na-rivnenshchini-vidkrili-mist-shcho-spoluchae-dvi20180921_4758.jpg)
Після довготривалого ремонту в Сарнах відкрили міст, що сполучає дві частини міста, пише "Рівненська область онлайн". З 19 вересня на автомобільній дорозі державного значення Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів відкрили рух на двох шляхопроводах в місті Сарни.
Шляхопровід відкрили для водіїв транспортних засобів та пішоходів. Ремонтувати міст почали ще в травні. За менше ніж п’ять місяців тут відремонтували опори та прогонні будови, встановили бар’єрне та металеве парапетне огородження, облаштували тротуари для пішоходів, оновили повністю освітлення та нанесли дорожню розмітку.