![Фото ілюстративне](https://rivne.media/media/img/650/2023/12/2023121910328575.png)
Попри війну, на Рівненщині продовжують створювати ЦНАПи.
Про це повідомили в Рівненській облдержадміністрації.
Цьогоріч на Рівненщині розпочали функціювати три центри надання адміністративних послуг - у Зорянській, Білокриницькій і Варковицькій громадах. До кінця грудня заплановано відкриття ЦНАПу в Бабинській ТГ, який стане 49-м в області.
Наразі Рівненська ОВА вживає заходи щодо відкриття ЦНАПів у кожній громаді, розповіли в Департаменті цифрової трансформації та суспільних комунікацій ОДА. Для цього проводяться регіональні навчальні поїздки в уже створені центри, які можуть поділитися своїм досвідом.
«До війни на створення ЦНАПів спрямовували державну субвенцію. Нині такі центри громади створюють своїми силами, а також із залученням міжнародної допомоги. Один із таких заходів був організований у ЦНАПах Гощанської, Білокриницької та Бабинської громад. Участь у ньому взяли голови 15 ТГ, де ще немає таких центрів», - розповіла заступниця директора департаменту Галина Данюк.
Так, у Білокриницькій сільраді учасники заходу обговорили особливості утворення ЦНАПу в період воєнного стану, затвердження переліку послуг, підключення до реєстрів, облаштування робочих місць адміністраторів тощо.
Такі заходи проводяться у співпраці Рівненської ОДА з Програмою розвитку ООН в Україні в рамках проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що фінансується Урядом Великої Британії.
![](/media/img/650/2023/12/202312197077.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312193394.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312192640.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312196425.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312196864.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312196577.png)