На Рівненщині відкриють ще один ЦНАП

Фото ілюстративне

Попри війну, на Рівненщині продовжують створювати ЦНАПи.

Про це повідомили в Рівненській облдержадміністрації.

Цьогоріч на Рівненщині розпочали функціювати три центри надання адміністративних послуг - у Зорянській, Білокриницькій і Варковицькій громадах. До кінця грудня заплановано відкриття ЦНАПу в Бабинській ТГ, який стане 49-м в області.

Наразі Рівненська ОВА вживає заходи щодо відкриття ЦНАПів у кожній громаді, розповіли в Департаменті цифрової трансформації та суспільних комунікацій ОДА. Для цього проводяться регіональні навчальні поїздки в уже створені центри, які можуть поділитися своїм досвідом.

«До війни на створення ЦНАПів спрямовували державну субвенцію. Нині такі центри громади створюють своїми силами, а також із залученням міжнародної допомоги. Один із таких заходів був організований у ЦНАПах Гощанської, Білокриницької та Бабинської громад. Участь у ньому взяли голови 15 ТГ, де ще немає таких центрів», - розповіла заступниця директора департаменту Галина Данюк.

Так, у Білокриницькій сільраді учасники заходу обговорили особливості утворення ЦНАПу в період воєнного стану, затвердження переліку послуг, підключення до реєстрів, облаштування робочих місць адміністраторів тощо.

Такі заходи проводяться у співпраці Рівненської ОДА з Програмою розвитку ООН в Україні в рамках проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що фінансується Урядом Великої Британії.