![Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото](https://rivne.media/media/img/650/2020/07/ryatuvalniki-iz-rivnenshchini-poikhali-dopomahati-20200625_8505.jpg)
На Рівненщині за минулий тиждень рятувальники ДСНС здійснили 25 виїздів.
Серед надзвичайних подій з 6 по 13 липня було зафіксовнао 12 пожеж, 4 нещасних випадки на воді, 13 ДТП, 6 самогубств, 3 випадки ураження струмом. Також працівники ДСНС 27 разів надавали допомогу населенню та ліквідували 77 вогне-небезпечних предмедів.
Під час пожеж на тадзвичайних ситуацій пошкоджено 2 автомобілі, врятовано одного громадянина. Надзвичайники врятували 6 будівель і 2 транспортних засоби.