Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині засудили двох чоловіків за побиття односельців

фото ілюстративне

Погодившись із позицією прокурорів,Рокитнівський  районний суд визнав достатніми зібрані органом досудового розслідування докази для винесення обвинувального вироку стосовно двох жителів області, які вчинили злочин, передбачений ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство).

Прокурором у суді доведено, що в січні 2017 року, 25-річний житель с. Старого Села, що на Рокитнівщині, спільно з неповнолітні модносельчанином, грубо порушили громадський порядок, що супроводжувалось особливою зухвалістю та, із застосуванням заздалегідь заготовлених для нанесення тілесних ушкоджень предметів (газовий балончик, інші невстановлені пристрої (пістолет) пристосований для відстрілу гумових куль, дерев’яні палиці), застосовуючи фізичне насильство, спричинили тілесні ушкодження двом жителям цього ж населеного пункту.

Вироком Рокитнівського районного суду, який не набрав законної сили, обох жителів с. Старе Село визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України та призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі. Одного з хуліганів, який на момент вчинення злочину був неповнолітнім, звільнено від відбування покарання з випробуванням та встановлено останньому іспитовий термін, строком на 1 рік 6 місяців.Інший злочинець, відбуватиме покарання реально.Також, цього ж жителя с. Старе Селопідозрюють у вчиненні інших злочинів, зокрема у замовленні вбивства 30-річного односельчанина та розбійному нападі.

Довідково: За процесуального керівництва прокуратури Рівненської області триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою 4 жителів області у вчиненні злочинів, передбачених п.п.6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене групою осіб на замовлення та з корисливих мотивів), ч. 1  ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Окрім цього, Сарненською місцевою прокуратурою підтримується публічне обвинувачення відносно вищевказаного громадянина та його спільника у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

 

Читати також