![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024050912303578.png)
Спортсменка з Рівненщини Олена Циганкова здобула золоту медаль на першому дні чемпіонату України з марафону з веслування на байдарках і каное у місті Вінниця.
"Це досягнення є результатом не лише її таланту, а й наполегливої праці та підтримки тренерів Рівненської обласної школи вищої спортивної майстерності. Зернини майстерності у високі результати спортсменки закладені тренером Млинівської ДЮСШ, її наставником Олегом Кислицьким, який передав знання і досвід майбутній чемпіонці. Вітаємо Олену з цією перемогою та бажаємо подальших успіхів на спортивному шляху", - написали у Млинівській селищній раді.
![](/media/img/650/2024/05/202405094757.png)