![](https://rivne.media/media/img/650/2020/12/na-rivnenshchini-zhinku-privitali-z-90richchyam-fo20201224_3743.jpg)
Вчора свій 90-й день народження відсвяткувала Скороход Ганна Кузьмівна. Жінку особисто привітали на сторінці Великоомелянської ОТГ.
- Такий ювілей – дуже важлива і знакова дата, бо далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не покидали, а близькі та рідні люди тішили своєю турботою та увагою, - зазначили у громаді.