![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024042912021047.png)
На Рівненщині відкрили ще один клас безпеки.
Про це повідомили в Рівненській ОДА.
Черговий клас безпеки з'явився в Острозькому ліцеї № 2. Учнів навчатимуть пожежної та мінної безпеки, правилам дорожнього руху й основам домедичної допомоги.
Безпековий простір обладнали інтерактивними матеріалами, навчальними макетами небезпечних предметів, тематичними іграми, інформаційними плакатами та спорядженням рятувальників.
![](/media/img/650/2024/04/202404295162.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404297781.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404297383.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404299589.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404298627.png)