На війні обірвалось життя 26-річного штаб-сержанта з Рівного Олександра Бубновича

На війні обірвалось життя ще одного захисника із Рівного. Стало відомо про загибель 26-річного штаб-сержант Олекссандра Бубновича. 

Про це повідомляє міський голова Рівного Олександр Третяк. 

Батьки востаннє розмовляли із сином 14 березня. Розмова була короткою, адже не було ні часу, ні можливості довго говорити.  Олександр же весь час повторював рідним: “Тримайтеся і бережіть себе...” 

Уже через два дні він з іншими гвардійцями завантажили автівку, аби доправити побратимам. Але ворог влучив у неї з гранатомета, обірвавши в одну мить відразу кілька молодих життів.

Близько двох місяців батьки не вірили у сумну звістку. Остаточну крапку поставив аналіз ДНК, який підтвердив загибель воїна. 

Олександр навчався у шостій рівненській школі, за тим отримав фах опоряджувальника у професійному училищі № 1. 

“У жовтні 2013 року він пішов в армію, у спецпідрозділ “Барс” МВС, а вже потім їх перейменували у Нацгвардію... А коли строкова служба закінчилась, підписав свій перший контракт. Фактично пішов моїм шляхом: я теж після армії відразу пішов працювати у міліцію,” - розповідає батько Олександра Микола Бубнович.

Після першго контракту послідував і другий. Олександр впевнено почувався у військовій формі, був як риба у воді й відчував — тут він на своєму місці.

“Дуже хороший, світлий, неконфліктний. Товариський такий, друзів завжди мав багато скрізь, де б не був легко завойовував прихильність людей,” - розповідає про сина тато.

Він любив спорт та людей навколо. Любив дітей і свою дівчину Ольгу, з якою збиралися одружитися. Проте завадила війна. 

Віддати останню шану земляку рівняни зможуть завтра, 19 травня, на майдані Незалежності о 10.00. Поховають Героя в Оржеві, де живуть його рідні.