![](https://rivne.media/media/img/650/2024/03/2024031915199413.jpg)
У Здолбунові водій маршрутки не зупинився дитині на зупинці.
Про це повідомив мер Здолбунова Владислав Сухляк.
Як з'ясувалось, інцидент стався днями біля Гідропарку. Дитина їхала у школу у село Новомильськ. Проте маршрутка, на яку вона чекала не зупинились. Як пояснив сам водій, він не помітив хлопчика.
Після чого перевізника викликали на бесіду до міськради.
- Зв'язався з перевізником, зустрілись та предметно про це поспілкувались. Сподіваємося, що таких прикрих ситуацій більше не траплятиметься, - пише Владислав Сухляк.
У міськраді Здолбунова додали, що водій попросив вибачення у матері хлопчика та сказав, що надалі буде уважніший.