![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022080911375375.jpg)
У Рівному провели в останню дорогу молодшого сержанта Сергія Смирнова, який поліг у бою за Україну.
Як повідомляють у Рівненському ОМТЦК та СП, Сергій любив життя у всіх його проявах, але любов до рідної землі була значно більшою.
Сьогодні попрощатися з Героєм прийшли сотні рівнян. Сергію було 32 роки, він загинув на Донеччині поблизу села Бахмутське 5 серпня.
Сергій Смирнов народився у Рівному, тут навчався у 27 школі. По завершенню продовжив навчання у Харківському коледжі транспортних технологій, а за тим і в Українському державному університеті залізничного транспорту. Саме у Харкові Сергій познайомився із майбутньою дружиною Альоною.
За кілька днів до повномасштабного вторгнення росії, Сергій повернувся додому з роботи у Польщі. Проте вже в перші дні війни зрозумів, що повинен іти захищати свою сім’ю.
"Рівне нині в невимовній жалобі, бо втратило свою кровиночку. І цей біль ще довго ятритиме душі, адже біль втрати не загоїти ніколи і нічим...", — йдеться у повідомленні.
![](/media/img/650/2022/08/202208097593.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208092937.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208091169.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208096495.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208098121.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208096489.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208097417.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208094287.jpg)