![](https://rivne.media/media/img/650/2021/05/shcho-tse-bulo-u-rivnenskomu-hidromettsentri-rozpo20210520_6967.jpg)
Днями у Костополі зафіксували незвичне природне явище, яке місцеві встигли порівняти з торнадо.
Однак у Рівненському гідрометцентрі цю інформацію спростували. За словами начальника обласного центру з гідрометеорології Богдана Масовця, спроба утворення смерчу була, але вихор не утворився - він весь час розпадався на рвані хмари. Для повноцінного торнадо не вистачило температурних контрастів.
Нагадаємо, сім років тому у Костополі фіксували справжній смерч. Внаслідок стихії тоді було пошкоджено кілька будівель, а дерева виривало з корінням.
Відео - panda pavlik