Не такі вже й хороші: антигороскоп для всіх знаків Зодіаку

Злий, веселий і дуже нестандартний антигороскоп для всіх знаків Зодіаку. Це саме те, що потрібно для прекрасного завершення вечора. Дізнайся про кожен знак Зодіаку з зовсім іншого боку.

Овен

Агресивний до надзвичайності, войовничий і жорстокий. Розумово загальмований, насилу запам’ятовує прості речі. Не раз підклав свиню іншим.  Вульгарний, любить пиво і смішні жарти. У дитинстві мріє про кар’єру військового або космонавта і тому постійно затіває бійки. У житті сімейному його треба тримати подалі від грошей – все розтратить миттєво, а на що – і сам не знає. У компанії нудний, може годинами говорити про себе, не помічаючи інших. У нетверезому вигляді схильний до буйства і скандалів.

Телець

Дріб’язковий, занудливий, підлиза і донощик. У житті тримає ніс за вітром і виконує всі вказівки начальства. Актор по натурі (корчить з себе альтруїста, жінка – мученицю), а насправді всіх зневажає, вважаючи себе в глибині душі центром всесвіту. Любить багатство: скнара. Готовий зняти останню сорочку, але не з себе, а з ближнього свого. Егоцентрист з садистськими нахилами, сім’ю тероризує з дитинства і до глибокої старості, хоча зовні здається ввічливим і ласкавим. Не довіряє нікому, навіть собі. Узурпатор всіх привілеїв, до яких зможе дотягнутися.

Близнюки

Вічна дитина – як інтелектуально, так і в почуттях. Дорослішати відмовляється зовсім і найчастіше паразитує на кому-небудь до глибокої старості. Єдине, що любить насправді – це поговорити, переливаючи з пустого в порожнє. Читає мало, але про все має свою думку, яке правда змінюється разів десять – дванадцять в тиждень. У старшому віці впадає в депресію. Часто стає актором або письменником. Не виносить напруги, ні розумової, ні фізичної. Обожнює приймати гостей, але пригощає їх в кращому випадку чаєм і цукерками, а зазвичай – своєю балаканиною.

Рак

Невдаха за визначенням. Консерватор, занурений в самого себе. Ніщо не в змозі змінити його переконань, але посперечатися любить, щоб вдосталь поглумитися над опонентом і вирости у власних вирячених очах. Зі страху може напасти першим, але зазвичай, тільки почувши небезпеку, рятується втечею в свою нору – місце, яке пестить і плекає більше всього на світі. Він із задоволенням очорнює всіх і вся, будує з себе господаря становища, прикидаючись сильним і впевненим. Насправді ж боїться усіх страшенно, любить самотність і спокій.

Лев

З раннього дитинства схильний до пияцтва і здирства. В інших справах дуже ледачий. У дитинстві вимагає гроші у батьків, потім у друзів і знайомих. Його гіпертрофовані гордість і самолюбство можуть отруїти життя будь-кому, а обжерливість – розорити будь-яку кишеню. При цьому він ніколи не товстішає. Любить, щоб весь світ обертався навколо нього, тому завжди і в усьому прагне бути першим, якщо це не виходить – хворіє і помітно скорочується в розмірах. Нічим непохитне почуття власної величі, власної цінності і безпомилковості.

Діва

Зазвичай має чарівність слона, розум – кролика. Дріб’язкова, скупувата, зануда і сварлива. Педантизм Діви робить її нестерпною як на роботі, так і вдома. Своїм занудством і причіпками вона здатна погубити будь-яку справу і довести будь-якого до сказу. Вона ніколи не імпровізує, складаючи найдокладніші, нудні плани дій для себе і для своїх близьких, незважаючи на їх протести. У всьому у неї холодний розрахунок, а все, що вона робить – важке, солідне і нудне. Крім того, вона майстер інтриг і, якщо у неї з’являться вороги, вона не заспокоїться, поки не винищить їх рід до десятого коліна.

Терези

Потрібно бути справжнім невдахою, щоб народитися під цим знаком. Обидві руки – ліві. Притуплені слух і зір. Почуття гумору і честолюбство – в зародковому стані. У них ніколи немає ні грошей, ні успіху в любові, не щастить їм ні вдома, ні на роботі. Не можуть ні заробити, ні здивувати, ні блиснути. Патологічне невміння приймати рішення, починають трястися, непритомніють, тому всі рішення в житті за них приймають інші. Люблять корчити з себе знавців мистецтва, хоча самі ні в чому не розбираються. Часто пишуть сльозливі мемуари.

Скорпіон

Дуже небезпечні, навіть на відстані. Змінюють, обманюють, інтригують із задоволення знищувати. Патологічні садисти і мазохісти одночасно. Не гидують ніякими засобами для досягнення мети. Не шкодуючи сил і засобів, створюють про себе гарну думку, щоб потім зрадницьки ударити з тилу. Кар’єру роблять, йдучи по трупах. Якщо він сказав, що цінує твою дружбу, значить годину назад написав на тебе донос начальству. Обожнює вульгарні анекдоти і порнографічні фільми. Розпускає чутки про свої сексуальні подвиги, жорстоко знущаючись при цьому над тими, хто до нього прив’язаний.

Стрілець

Найчастіше виглядає радісним ідіотом і майже завжди таким і є. Його дурнуваті оптимізм і напористість НЕ остуджує ніщо, навіть цегла з даху на голову. Поговоривши з ним хвилин п’ять, хочеться його швидко і болісно прибити. З самого дитинства любить нав’язувати всім без винятку своє суспільство і свої дурні ідеї. Агресивний оптиміст, в спільному житті представляє масу клопоту. Любить брехати і вигадувати – найчастіше з благими намірами (як він думає). Любить натовп, галасливі зборища і місця, де можна на халяву поїсти і випити.

Козеріг

Жорстокий, холодний і бездушний, як айсберг. У будинку – жандарм, на роботі – тиран. У тиранстві і придушенні інших бачить сенс свого життя, чіпляється і чіпляється до дрібниць, начисто позбавлений почуття гумору. Б’є дітей і тероризує дружину (чоловіка). Відступає тільки перед фізичною силою або психічним тиском. Інтелектуально примітивний, без польоту фантазії, але мстивий і злопам’ятний: ніколи і нікому нічого не прощає. Рідкісне поєднання манії величі з комплексом неповноцінності з мінімальними розумовими і психічними здібностями. Тому завжди лізе в начальники.

Водолій 

Фантазер і мрійник, геть відірваний від реального життя. Ніколи не віддає позичених у нього грошей, тому що, позичивши, тут же їх витрачає і про борг забуває. Постійно порушує свої обіцянки, не любить працювати. Обумовлює і поливає брудом своїх близьких, завжди за їх спиною. Має тяжіння до грубої гастрономії і вульгарної фантастики, яку скуповує в неймовірних кількостях. Відпустку проводить в  дірі, так як всі гроші, що відкладаються на неї, витратив на здійснення одного з проектів порятунку людства, яких у нього – хоч греблю гати.

Риби

Жити не можуть без обману і підлості. Зазвичай до такої міри, що самі не можуть визначити, де у них правда, а де – брехня. Риба суперечить сама собі, викручується безперервно, але не має від цього ніякої вигоди, поступаючи за принципом мистецтва заради мистецтва. Крім того, риба дуже любить ритися в брудній білизні інших, корчачи з себе домашнього психоаналітика і після цього приторговує чужими таємницями і одкровеннями. Працювати і взагалі що-небудь робити не любить і не вміє, змусити ж її практично неможливо – все одно вислизне і втече.

Джерело.