![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024043015506353.png)
На Рівненщині до закладу стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КЗ «Турбота» навідалися із перевіркою.
Відомо, що планово відвідали заклад команда Представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з представниками громадських організацій Владиславом Єгоровим та Інною Слободенюк.
Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання є структурним підрозділом комунального закладу «Турбота» Демидівської селищної ради Рівненської області та розраховане на проживання 15 осіб. У день відвідування у відділенні перебувало 11 підопічних, чотирьом з яких встановлена інвалідність ІІ та ІІІ групи.
У порушення норм законодавства у закладі не облаштовано укриття. У разі оголошення сигналу “Повітряна тривога” підопічні продовжують перебувати у житлових кімнатах.
Щорічні медичні огляди вузькопрофільними спеціалістами не проводяться, проте закладом оголошено тендер на отримання таких послуг.
З метою усунення виявлених порушень прав і свобод підопічних закладу до компетентних органів будуть скеровані відповідні листи та акти реагування Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
![](/media/img/650/2024/04/202404306732.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404304040.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404303769.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404305672.png)