![](https://rivne.media/media/img/650/2021/01/novoyu-deputatkoyu-rivneradi-stala-vchitelka20210120_5050.jpg)
Депутатський мандат отримала Людмила Радчук. Вона зайняла місце депутата від фракції "Європейська солідарність" Юрія Поліщука, якого обрали заступником міського голови Рівного.
За інформацією фейсбук-сторінки "ЄС. Рівне", Людмила Радчук має вищу економічну та педагогічну освіту. Працює директором з економіки ПП “Домова Служба”, вчителем математики в християнській альтернативній школі "Світло" та вчителем економіки в приватній школі "ThinkGlobal". В минулому році заснувала консалтингову агенцію "Радимо". Декілька років волонтерить в благодійній організації "Серце дітям України", яка займається покращенням стану дитячих відділень в лікарнях, придбанням обладнання, допомогою дітям у лікуванні.
Має досвід роботи в освітній та бухгалтерській сфері, створила та керувала дитячою студією розвитку.
Є партійним експертом в питаннях освіти.