![](https://rivne.media/media/img/650/2022/05/2022052817244983.jpg)
Сьогодні на майдані Свободи міста Острог відбулося прощання з героїчно загиблим земляком, учасником АТО 2015–2016 років Андрієм Лозюком.
Андрій Лозюк працював у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Острозьке вище професійне училище». Людина – майстер своєї справи, виховував і навчав учнів бути чесними, порядними, справедливими, завжди готовими прийти на допомогу.
З першого дня широкомасштабного вторгнення росії в Україну і до останнього подиху зі зброєю в руках Андрій Сергійович мужньо захищав незалежність, територіальну цілісність нашої країни, її свободу.
20 травня внаслідок бойового зіткнення та масованого артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Комишуваха Луганської області водій зенітно-ракетного взводу, молодший сержант Андрій Лозюк загинув.
Висловлюємо щирі співчуття дружині загиблого Віті Георгіївні, донькам, батькам, рідним.
Слава воїну – захиснику України!
Вічна пам’ять Герою!
![](/media/img/650/2022/05/202205282279.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205284888.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205281423.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205287976.jpg)