Педагогиня із Рівненщини здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі

З 4 по 6 червня у Києві відбувся другий тур 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» за різними номінаціями.

У номінації «Керівник гуртка – 2019» дослідницько-експериментального напряму наукового відділення наук про Землю, секції «Кліматологія», перше місце серед 6-ти учасників фінального туру виборола керівник гуртка обласного комунального позашкільного навчального закладу «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» Рівненської обласної ради, кандидат географічних наук, доцент кафедри менеджменту організації та адміністрування Житомирського державного технологічного університету Оксана Романів.

Вона презентувала проект «Реалізація розвиваючого і збагачуючого навчання обдарованої молоді за моделлю Джозефа Рензуллі в закладі позашкільної освіти». Науковець розкрила набутий педагогічний досвід роботи, його актуальність та перспективність, інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу у гуртку Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.

Під час проведення фрагменту заняття (відповідно до умов конкурсу – 20-25 хвилин) на тему «Глобальні зміни клімату: чи можу я вплинути на ситуацію?» Оксана Романів продемонструвала творчу співпрацю з учасниками освітнього процесу.

Переможців нагородили у Міністерстві освіти і науки України. Оксана Романів отримала диплом І ступеня та Грамота від Видавничої групи «Шкільний світ» і газети «Позашкілля».

Читайте також