Пішли рибалити: на Житомирщині втопились чоловік і вагітна жінка - двоє дітей лишились сиротами

6 грудня до поліції надійшло повідомлення про те, що пішли з дому та не повернулись подружжя жителів с. Парипсів із Житомирщини. За однією з версій вони пішли рибалити на місцеву водойму, де міг статися нещасний випадок. 10 грудня у водоймі знайшли тіло чоловіка, а 11 грудня – його вагітної дружини. 

За словами 7-річної доньки зниклих, 4 грудня тато з мамою пішли рибалити на місцеву водойму, зачинивши їх з 4-річним братиком у хаті. Не дочекавшись за кілька діб батьків, дівчинка вибралася з оселі та повідомила про їх зникнення дорослим.

До пошуків 26-річної жінки та її 31-річного чоловіка долучились поліцейські, рятувальники, представники місцевої громади та водолази.

7 грудня у результаті пошуків, у тому числі із залученням квадрокоптера, на водоймі було виявлено пустий притоплений човен, яким міг користуватись зниклий. Через несприятливі погодні умови обстеження дна ставу того дня водолази були змушені припинити, однак 9 грудня роботи продовжились завдяки залученню спеціальної техніки.

10 грудня вдалося знайти та витягти з води тіло 31-річного чоловіка. Наступного дня, 11 грудня, у водоймі розшукали й тіло 26-річної жінки.

Нині у рамках кримінального провадження призначені судово-медичні експертизи для визначення причин смерті загиблих. Попередньою причиною смерті обох є утоплення у воді.

Читайте також