Пішли за три кілометри у сусіднє село, бо насварила мама: подробиці пошуку зниклих малолітніх дітей на Рівненщині

У поліції розповіли подробиці пошуку двох малолітніх брата та сестри у Рівненському районі, на розшук яких орієнтували більше ста осіб. 

Зазначається, що пошукова спецоперація тривала орієнтовно шість годин.При цьому були залучені поліцейські, кінологи, лісники, представники тероборони, рятувальники та небайдужі громадяни. Також використовували квадрокоптери.

Близько 13:40 їх знайшла одна із пошукових груп у складі рятувальників та березнівських поліцейських.

З'ясувалося, що напередодні мама дуже насварила дітей через те, що вони вчасно не повернулися із прогулянки. Відтак, брат із сестрою залишили домівку, пішли за три кілометри у сусіднє село Поляни, де переночували на лавці на критій зупинці громадського транспорту.

Уранці малолітні, зморені та голодні, пішки повернулися до рідного села, де залишились у закинутому господарстві неподалік свого будинку. Залізли до хати, де ніхто не проживає, через вікно, адже замок на вхідних дверях був неушкоджений. Там їх і розшукали правоохоронці.

Про скоєне як діти, так і мама шкодують. На батьків ювенальні поліцейські склали відповідні адміністративні матеріали, а з утікачами - провели профілактичну бесіду.

Читайте також