![](https://rivne.media/media/img/650/2022/06/2022060215004393.jpg)
На Рівненщині вчора, 1 червпня, у селі Рудня-Карпилівська сталась сімейна трагедія. Підозрюваний перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Про це повідомляють у відділі комунікації поліції області.
За результатами проведених невідкладних слідчих дій поліцейські встановили, що за місцем проживання 35-річний чоловік покінчив життя самогубством, здійснивши постріл в голову із незареєстрованої двоствольної мисливської рушниці.
37-річний рідний брат, коли виявив молодшого мертвим, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, забрав його зброю і пішов до будинку своїх колишніх тестя і тещі. Там вистрілив у груди 51-річному чоловікові, який загинув на місці події, вдарив прикладом по голові 46-річній жінці та завдав вогнепальне поранення в ногу їхньому 27-річному синові.
Потерпілих госпіталізували до лікарні.
Зловмисника допомогли затримати до приїзду правоохоронців місцеві жителі.
За погодженням із Сарненською окружною прокуратурою затриманому в порядку статті 208 КПК повідомили про підозру за фактами умисного вбивства та замаху на умисне вбивство двох осіб (ч.1 ст.115, п.1 ч.2 ст.15 ч.2 ст.115 КК України).
Крім того, у рамках кримінального провадження поліцейські встановлюватимуть також і обставини скоєного самогубства 35-річним жителем села Рудня-Карпилівська.
Зловмисник не заперечує свою вину. Слідчі дії тривають.
![](/media/img/650/2022/06/202206022020.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206028283.jpg)