Потяг, що курсує до Рівного, тепер супроводжуватиме поліція

Фото - ілюстративне

Пасажирський поїзд далекого сполучення № 122/121 "Миколаїв-Київ-Рівне" тепер курсуватиме із супроводом працівників поліції, адже саме його обрали для пілотного проєкту Укрзалізниці спільно з Національною поліцією України через найбільшу кількість раніше зафіксованих правопорушень.

Як зазначають у поліції, лише в період з 21 по 27 лютого цього року там було складено 27 адміністративних постанов за ст. 175 ч. 1 (заборона куріння), 3 адміністративні постанови за ст. 178 ч. 1 (про заборону вживання алкогольних напоїв). Усі 25 осіб-порушників отримали усні попередження. 

«У межах реалізації стратегічної програми «Назустріч клієнту», що має на меті поліпшення якості послуг на залізничному транспорті, Укрзалізниця імплементує план заходів із підвищення безпеки пасажирів у поїздах та на вокзалах. Розвиток співпраці з Національною поліцією є важливою складовою», — прокоментував член правління компанії Марчін Целеєвський.

До слова, для реалізації цього пілотного проєкту, окрім поїзда "Миколаїв-Київ-Рівне", також обрали ще один - №24/23 "Одеса-Москва". Втім, Укрзалізниця та Національна поліція зараз працюють над спільним планом дій, аби в результаті збільшити кількість потягів, що курсуватимуть у супроводі правоохоронців.

Читайте також