Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Прийшли всі депутати: у Рівному розпочалась сесія міськради

Щойно в Рівному розпочалось десяте пленарне засідання чергової другої сесії Рівненської міської ради восьмого скликання.

Наразі в сесійні залі присутні всі 42 депутати, що буває нечасто. Сьогодні вони планують розглянути більше двох сотень питань порядку денного.

Розпочали сесію із привітань депутатів, у яких нещодавно був День народження, а також усіх присутніх – із Днем місцевого самоврядування.

Нагадаємо, сьогодні міські обранці засідають в оновленій сесійній залі. Її відремонтували нещодавно. 

Перед початком голосування перед присутніми виступив виконувач обов’язків голови Міжконфесійної ради. Він просив переглянути рішення стосовно приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків.

Хартія передбачає рівність жінок і чоловіків, яка є одним з основних прав усіх громадян та фундаментальною цінністю будь-якої демократичної держави. Щоб досягти цього, таке право має бути не тільки юридично визнаним, але й ефективно застосовуватися до всіх аспектів життя: політичного, економічного, соціального і культурного.

Це питання викликало бурхливі дискусії на тему віри та рівності серед міських обранців.

 «Чоловіка і жінку хочуть підмінити словом «гендер», - лунало в залі.

Недовіри до цього голосування висловити не вдалось і сьогодні повертатись до нього не будуть. На наступну сесію планують напрацювати проєкт рішення стосовно цього питання. А чи приймати – вирішуватимуть депутати.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.