Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Прийшов "визволяти" край, де народився: ЗСУ ліквідували російського добровольця із Сум

Уродженець українського міста Суми Володимир Савченко у п'ятирічному віці переїхав до Аткарська. Та через 45 років повернувся, аби винищити край, де народився. 

50-річний Володимир Савченко добровільно вирішив взяти участь у спеціальній операції на території України. Про це повідомляє портал "Известия. Саратов та регіони".

"Після короткострокових військових зборів, які проходили у Грозному, Володимир був направлений до місць ведення бойових дій. Брав участь у звільненні Маріуполя, потім був перекинутий у складі свого підрозділу на Луганський напрямок", - пише видання.

2 травня внаслідок артилерійського обстрілу російських позицій воїнами ЗСУ Савченко отримав смертельне поранення. У нього залишилися двоє дітей та онуки.

 

Читати також

06.07.2022 Пошкоджені будівля сільради, будинки та 10 авто: окупанти здійснили масований обстріл села на Миколаївщині

За даними слідства, 6 липня 2022 року вночі військові країни-агресора завдали ракетних ударів по цивільній інфраструктурі села Нечаяне Миколаївського району. Внаслідок обстрілу одна людина загинула. Пошкоджено будівлю сільської ради, 6 приватних житлових будинків, приміщення магазину, господарські споруди, 10 транспортних засобів. Будь-які військові об’єкти на даних територіях відсутні. У прокуратурі розпочали кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).