Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Раптово стало зле: у Рівному чоловік помер в автомобілі

Фото - ілюстративне

Вчора, 26 червня, на лінію 103 надійшов виклик про те, що пасажиру легкового автомобіля, який рухається у напрямку Рівного раптово стало зле. Про це повідомили у Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги.

Попередньо відомо, що чоловік (орієнтовно 43 роки) їхав з міста Сарни до Рівного. За словами інших осіб, які також перебували в машині, чоловік скаржився на погане самопочуття впродовж тижня. Під час руху біля Житинського кільця раптово стало зле. Присутні в машині викликали швидку до автостанції «Чайка», куди завезли пацієнта.

На момент прибуття «швидкої» - чоловік був у стані клінічної смерті. На допомогу прибула бригада інтенсивної терапії. Вони проводили реанімаційні заходи, проте ознак життя чоловік не подавав. Констатували біологічну смерть.

Відомо, що пацієнт перехворів на коронавірус.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.