Риболовля як реабілітація: на Рівненщині для поранених бійців і ветеранів організували турнір

Турнір зі спортивної риболовлі, приготування юшки та відпочинок на природі — таку реабілітацію організували волонтери для військових і ветеранів, які нині проходять реабілітацію в госпіталях Рівненщини та Львівщини. Переможців визначали за вагою та розміром улову.

Про це Суспільному розповів співорганізатор заходу Юрій Яремчук.

Понад 20 військовослужбовців взяли участь в турнірі зі спортивної риболовлі. Захід організували на водоймі в Малолюбашанській громаді.

Серед учасників — військовий Микола Ґрадецький:

"Ми були на Запорізькому напрямку. І там пташечки, дрони накрили. Вийшло так, що потрапило осколком в ногу. Завдяки лікарям хоч живим залишився, витягнули з того світу. А вже потрапив сюди, в госпіталь. Рибалка — це відпочинок, свіже повітря", — зазначив військовий Микола Ґрадецький.

Микола Ґрадецький

Ветеран Сергій Лимарчук зізнався, що йому подобається риболовля, проте кілька років не випадало посидіти з вудкою над водоймою:

"Я на війні з 2014 року. Багато де був, я — інструктор саперної роти. У мене було декілька контузій і потім інсульт стався. Я тиждень тому виписався з госпіталю".

Сергій Лимарчук

Для військовослужбовців організували не лише турнір зі спортивної риболовлі, а й приготування юшки на природі, зазначив волонтер Іван Щевич:

"Це дуже допомагає увійти в спілкування у цивільному житті. І допомагає лікуванню. Це, свого роду, реабілітація. Ми ж не забираємо риби, ми зловили і відпустили".

Організатор заходу Юрій Яремчук додав:

"Ми плануємо, хоча б два рази на місяць вивозити. Все буде залежати і від збору коштів. Наразі назбирали плюс-мінус 11 тисяч, деякі магазини давали подарунки".

 

Читайте також