Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Рівнеазот" виплатив понад 24 млн боргу своїм працівникам

Радіо ТРЕК

Більше 24 млн грн боргу із виплати зарплати стягнули державні виконавці з "Рівнеазоту"

24,8 млн грн заборгованої зарплати стягнули на користь 1000 працівників ПАТ «Рівнеазот» державні виконавці Рівненського міського відділу ДВС з початку цього року. Ліквідація заборгованості із виплати зарплати працівників Рівнеазоту - один із найбільш успішних кейсів роботи державної виконавчої служби в Україні. Про це повідомила начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук.

Нагадаємо, що з квітня на Рівненщині стартувала кампанія Мін’юсту з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати. ПАТ «Рівнеазот» - серед найбільших в області підприємств-боржників. Протягом 8 місяців 2018 року на виконанні у Рівненському міському відділі ДВС перебувало 1842 виконавчих провадження про стягнення заборгованості із заробітної плати з ПАТ «Рівнеазот» на загальну суму 43,4 млн грн. Фактично виконано 1000 виконавчих документів на суму 24,8 млн грн. Станом на 20 вересня борг підприємства перед працівниками складає 18,6 млн грн.

- Забезпечення виконання судових рішень про примусове стягнення заробітної плати – один із пріоритетних напрямків роботи Рівненської юстиції, адже за кожним таким виконавчим провадженням стоїть матеріальне забезпечення достатнього рівня життя тисяч рівненських родин. З початку року нам вдалося погасити 37,8 млн грн заборгованості із виплати зарплати. Більше чотирьох тисяч працівників отримали зароблені власною працею кошти, - наголошує Оксана Сальчук. - І маємо над чим працювати далі. Станом на 17 вересня вісім підприємств в області боргують своїм працівникам гроші: нині в органах державної виконавчої служби Рівненщини перебуває 2152 виконавчих провадження про стягнення заборгованості із заробітної плати на загальну суму 28,3 млн грн.

Повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.