![](https://rivne.media/media/img/650/2021/07/rivnenska-ekstrenka-otrimala-10-novikh-avtomobiliv20210705_9391.jpg)
Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 10 сучасних автомобілів підвищеної прохідності. Про це повідомили у Рівненській ОДА.
У повідомленні йдеться, що загалом автопарк мають покращити за два роки. А далі - щороку оновлюватимуть 20% складу авто, які уже вичерпали свої ресурси.
Так, нові автомобілі класу В і С підвищеної прохідності, які повністю оснащені необхідним медичним обладнанням. Крім того, швидкі класу «С» - це реанімобілі з апаратами ШВЛ. Авто будуть скеровані, переважно, в сільські місцевості.