Рівне Медіа

Рівненщина: за підсумками 2019 року забезпечено виконання завдань з надходжень до бюджету на 120%

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Закінчився 2019 рік – час підбивати підсумки минулого року. За оперативними даними, у 2019 році платники податків Рівненщини забезпечили надходження до  державного бюджету 3,4 млрд. гривень. Це на 17,6%, або на 0,5 млрд. грн.  перевищує результат 2018 року. Місцеві бюджети отримали 5,0 млрд. грн., що більше від надходжень 2018 року на 883 млн. гривень.

За словами в. о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Віталія Чуя, за цими цифрами – напружена робота, насамперед, відповідальних платників податків, які сумлінно та вчасно виконують свої обов’язки. Зі сторони податкової служби – це правильне адміністрування та аналітична робота, без необґрунтованих штрафів та донарахувань, коли сервісне обслуговування виходить на перший план.

Як відзначив керівник податкової служби області, завдяки злагодженій роботі усіх гілок влади, за першочергової підтримки керівництва ОДА, в регіоні було залучено додаткові резерви надходжень до бюджетів, зокрема, завдяки якіснішому використанню  економічного потенціалу громад, виведення з тіні трудових ресурсів та заробітної плати, недопущення використання схем мінімізації податків і зборів.

 

Читати також