Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненські блогери зіграли весілля на Мальдівах (ВІДЕО)

Інстаграм-блогерка Ірина Ковальчук разом зі своїм чоловіком Романом Панахидою зіграли весілля у казковому місці - на Мальдівах. Світлинами та відео вони поділились на особистих сторінках.

Церемонія одруження відбулась на березі океану.

"Я довго думала, яким буде моє весілля. Багато років про нього мріяла як тільки зустріла Романа.
Дуже хотіла велике, гарне весілля, але проживши з ним стільки років, зрозуміла, що тепер хочу це свято лише для нас двох. І як на мене, це був найкращий вибір. Найкращі емоції, тільки він і я. Бажаю кожному відчути цей день по-особливому для себе", - написала блогерка.

Читати також

25.03.2023 В‘язень колонії на Рівненщині отримав додатковий строк за відмову мити підлогу

Характеризують його, як особу, відносно якої неодноразово застосовувались заходи дисциплінарного характеру, в тому числі у виді поміщення до дисциплінарного ізолятору. Однак, як зазначають на шлях виправлення не став, продовжив допускати порушення правил та умов відбування покарання та здійснив злісну непокору законним вимогам адміністрації державної установи «Катеринівська виправна колонія (№46)». Зокрема, 27 січня 2023 року, де згідно з затвердженим графіком чергувань засуджених, відповідно до вимог ч.5 ст.118 Кримінально- виконавчого кодексу, він був черговим по прибиранню житлових та підсобних приміщень відділення, прилеглої території локальної дільниці на січень місяць 2023 року засуджений мав зробити вологе прибирання кімнати виховної роботи відділення СПС №3 від виконання якої засуджений категорично відмовився. Своїми діями він вчинив злісну непокору законним вимогам адміністрації установи виконання покарань. Пояснювати причину небажання прибирати відмовився. Відтак, Сарненський районний суд визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.391 КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на один рік.