![](https://rivne.media/media/img/650/2022/06/2022060819153331.jpg)
Рівненські інспектори зв'язків з громадськістю відвідали "Центр стерилізації тварин".
Про це повідомляють у пресслужбі Патрульної поліції Рівненської області.
Компанію у цьому їм склав юний переселенець із Харкова Ярослав, який захотів прийти до притулку, щоб поспілкуватись з тваринами та допомогти їм чимось.
Спершу тварин погодували принесеними смаколиками, а потім вигулювали. Особливо Ярославу сподобався песик Малиш, його нещодавно кинули напризволяще в центрі міста, і тепер він сумує в клітці.
Малиш і Ярослав одразу знайшли спільну мову та потоваришували.
![](/media/img/650/2022/06/202206089457.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206082406.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206081541.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206082946.jpg)