Рівненські коміки під час благодійних стендапів зібрали 46 тисяч гривень на потреби військових

Рівненський стендап-клуб «Standup West Rivne» щовечора, починаючи з 27 березня, проводить гумористичні вечори під назвою «Розгрузка». Його учасники збираються і обговорюють найактуальніші новини, надаючи їм комічного характеру. Про це інформує ОДА.

«Вхід на наші заходи - вільний, але вітаються благодійні внески. Усі кошти ми передаємо на потреби військових. Загалом вже зібрано 46 тисяч гривень.

Найпродуктивнішим був перший день, адже сума внесків тоді сягнула 8500 гривень. Зазвичай за вечір виходить від 1000 до 2000 гривень. Але якщо гості стендапів перестануть нести кошти, то ми точно не припинимо організовувати такі вечори. Адже перед собою ми ставили як ціль допомогти військовим, так і підняти людям настрій в цей нелегкий час. До нас на заходи приходять не лише рівняни, а й переселенці. І це дуже тішить», - розповідає організатор комедійних вечорів «Розгрузка» Володимир Євчук.

Він додає, що ідея проводити «Розгрузки» виникла неспроста: кум Володимира - військовий, і з перших днів обороняв кордони Київщини. Тоді в українських бійців виникла потреба у касках та бронежилетах. Спочатку рідні та близькі закривали фінансові потреби своїми силами, а потім Вова Євчук спробував організовувати стендап-вечори.

Ідея виявилася успішною. Днями до рівненських коміків завітав і учасник «Мамахохотала Шоу» Юрій Громовий.