Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненські патрульні не стали штрафувати водія, який віз доньку у лікарню

Сьогодні рівненські патрульні зафіксували приладом TruCam значне перевищення швидкості водієм автомобіля. Після зупинки для з'ясування обставин, поліцейські побачили у салоні авто маму з маленькою дівчинкою. Дитина була у тяжкому стані, саме тому батько, який був за кермом, перевищив швидкісний режим. 

Патрульним батьки пояснили, що везуть дівчинку на термінову операцію до столиці. 

Оцінивши всі обставини ситуації, поліцейські вирішили не складати адмінпротокол на водія. Крім того, правоохоронці повідомили усім постам на Рівненщині, та патрульним Житомирщини та Київщини прохання не зупиняти дане авто, щоб не втрачати час.

 

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.