Рівненські волонтери виступили співорганізаторами Благодійної гастро-вечері у Львові, де зібрали понад 5 мільйонів гривень для ЗСУ

Минулими вихідними у Львові відбувся благодійний гастро-вечір на підтримку військових, який об?єднав воїнів та їхні сім’ї, представників влади, громадськості, благодійних організацій, бізнесу, меценатів та мистецьких діячів. Співоргназіторами однієї з частин вечора – гастроподії, виступили депутатка Рівнеради Катерина Марчук, ГО "Рівне Разом", "Волонтерська міць". Під час гастро-вечері найкращі 14 шеф-кухарів України, спільно з шеф-кухарями з Грузії та Азербайджану презентували авторську українську кухню.

Під час благодійного вечора, вже традиційно, в кращих традиціях рівненської волонтерської спільноти, відбувся аукціон. Серед лотів: збитий російський розвідувальний дрон «Зала», особиста форма генерала Валерія Залужного з підписом, боксерські рукавички з підписом Олександра Усика, срібна каблучка часів УПА з гравіруванням тризуба, панно із 100 особистих шевронів воїнів різних бригад та інших родів військ, які стоять на захисті нашої держави, та багато інших.

За результатами аукціону, всі виручені кошти – 5 100 870 гривень – розподілили між 10 бригадами:

  • 24 окрема механізована бригада імені короля Данила;
  • 80 окрема десантно-штурмова бригада (Львів);
  • 95 окрема десантно-штурмова бригада;
  • Інтернаціональний (Міжнародний) легіон (підрозділ ГУР);
  • Спецпідрозділ НГУ ОМЕГА, Львівський загін;
  • Paragon Company (підрозділ ГУР);
  • 36 окрема бригада морської піхоти;
  • 28 окрема механізована брига‌да імені Лицарів Зимового Походу;
  • 103 окрема бригада ТРО (Львів);
  • 416 окремій роті ударних авіаційних комплексів (416 оруБпАК) РУ «Схід» Сил ТрО.

А також силам ППО – КАЗ ППО (на пункти управління КАЗ для ППО).

«Дякую ведучому благодійної гастро-вечері Олексію Гнатковському, Андрію Магалецькому, який об?єднав потужну команду волонтерів з різних куточків України та 15 мега крутих шеф-кухарів із Києва, Львова, Рівного, Одеси, Житомира, а також Грузії та Азербайджану! Всі ми дуже втомлені, але неймовірно щасливі, що вдалося зібрати кошти для наших Захисників! Окрім того, подаровані гостями авто та 20 дронів, підуть на потреби підрозділів, для яких ми збирали донати. Хочу ще раз подякувати усім людям з величезними жовто-блакитними серцями, які мене оточують! Ми ще раз показали, що є надійним тилом для наших Захисників!", - звернулась до присутніх співорганізаторка заходу, депутатка Рівнеради Катерина Марчук.

На благодійну вечерю завітав і очільник Львівської ОВА Максим Козицький, який висловив вдячність Збройним Силам України, захисникам та захисницям.

«Ви ті, у кого ми віримо, і на кого сподіваємось. Ви куєте перемогу, від якої залежить майбутнє нашої держави. І гасло, яке сьогодні озвучили тут, «Якщо ти не в ЗСУ – ти для ЗСУ», – є дуже правильним». Дякую всім, хто у ЗСУ і всім, хто робить максимум для ЗСУ», – звернувся до присутніх начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Захід також відвідав ветеран російсько-української війни, сапер 24 ОМБр імені короля Данила, Петро Буряк з родиною. Він зауважив, що наступні покоління обов’язково запитають, що їхні батьки зробили та чим допомогли задля перемоги у війні.

«Кожен з нас має зробити свій внесок у велику історію нашої держави. Прийде час, коли наші нащадки запитають, як ми допомагали у важливій сторожі нашої свободи. Дрони для наших захисників – не лише технологія, вони є життям, яке ми оберігаємо. Наше завдання – забезпечити їх безпеку. Сьогодні ми маємо шанс допомогти для пришвидшення перемоги, щоб майбутні покоління могли пишатися нашим внеском у спільну справу», – наголосив він.

Як зазначив президент Асоціації кухарів Андрій Магалецький:

"Місія гастро-вечері полягає в об'єднанні великої спільноти шефів і рестораторів України через Асоціацію кулінарів України, спільно з численними благодійними та громадськими організаціями, наприклад «Пташки перемоги», «Волонтерська міць» з Рівного, «Стронг лайф» та інші. Наразі вже успішно проведено 14 великих благодійних вечорів: 5 закордоном, і це 9-й в Україні, – щоб збирати кошти для військових потреб. Кожен з цих заходів – це не лише збір коштів, але й наша відданість принести справжнє змінення в життя наших захисників".

За інформацією депутатки Рівнеради Катерини Марчук, вже невдовзі на мешканців інших обласних центрів чекають чергові благодійні заходи, адже кордони українських тилових областей сьогодні, як ніколи, мають бути об'єднані єдиною метою - разом рухатись до Перемоги! Саме це і показав нещодавній гастровечір. Далі неодмінно буде!

Читайте також: https://loda.gov.ua/news/107725

Читайте також