Рівненський університет провів день відкритих дверей (ФОТО+ВІДЕО)

http://nuwm.edu.ua

У суботу, 5 травня в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся День відкритих дверей. Ця назва, насправді, на сьогоднішній день носить лише формальний характер, адже наш університет уже давно позиціонує себе як «відкритий», тож ми раді гостям будь-якого дня. Пише офіційний сайт університету. 

Саме з цих причин цього разу було прийнято рішення про зміну формату самого заходу. Окрім очевидних необхідних речей, серед яких інформація про спеціальності, особливості вступної кампанії тощо, основою заходів стали воркшопи та майстер-класи.

Цьогорічний День відкритих дверей розпочав, привітавши усіх присутніх, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Сорока. А про унікальні особливості нашого університету радо виступив із презентацією проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи

Олег Лагоднюк. В обох виступах головною тезою стала саме відкритість університету, десятки проектів, технічних та інформаційних рішень, запроваджених в університеті. Є серед них і по-справжньому унікальні для України, такі як мобільний додаток «Мій НУВГП» чи підписана угода із EVS.

В перерві між цікавими доповідями усі гості отримали змогу скуштувати смачний брендовий торт та випити чашку кави. «То в чому ж різниця між цим Днем відкритих дверей і усіма попередніми?! У торті?!», – спитаєте ви.

А ні! Найцікавіше чекало на присутніх одразу після закінчення офіційної частини. В коридорах 7-го корпусу НУВГП були розміщені зони майстер-класів та воркшопів. Тут присутні отримали змогу керувати роборукою, приміряти на собі будівельне обмундирування, покерувати радіокерованими мініатюрними будівельними машинами та ескалаторами. Також була можливість скласти свій фоторобот, визначити, чи не фальшиві гроші лежать у тебе в гаманці, отримати сеанс масажу, виміряти свої життєві показники, оцінити рівень забрудненості води, надрукувати собі сувенір на 3Д-принтері і ще багато усього цікавого. Окрім цього, на усіх присутніх, традиційно, чекала безпрограшна лотерея з безліччю брендових подарунків.

Загалом новий формат заходу вийшов на ура, тому уже вкінці цього року, на наступному Дні відкритих дверей на вас чекатиме ще більше цікавої інформації, майстер-класів та позитивних емоцій.

Більше фото у 

Більше фото у 

Читайте також