Рівненський "Верес" виграв благодійний турнір у Ковелі

Рівненський "Верес" став переможцем благодійного турніру "Кубок вільних людей", який на цих вихідних проводився у Ковелі. 

Участь у благодійному турнірі взяли 10 команд: львівські Рух та Карпати, луцька Волинь, рівненський Верес, збірна зірок українського футболу, а також аматорські Нижній Вербіж з Івано-Франківська, Ковель-Волинь, Володимир, Шахтар із Нововолинська та Луцьксантехмонтаж.

Змагання пройшли у форматі матчів 2 тайми по 20 хвилин.

На груповому етапі турніру Верес зіграв унічию із Волинню - 1:1, обіграв Карпати - 3:2, Володимир - 5:0 та Луцьксантехмонтаж - 4:0.

Посівши першу позицію у групі, рівняни пробилися до фіналу, де зіграли зі збірною зірок українського футболу у складі з Артемом Федецьким, Євгеном Селезньовим, В'ячеславом Шевчуком, Максимом Шацьких та іншими. У впертій боротьбі перемогу святкував Верес - 2:1. 

У складі нашої команди на турнірі у Ковелі зіграли: Богдан Когут, Вадим Ющишин, Сергій Петько, Михайло Сергійчук, Віталій Дахновський, Дмитро Поворознюк, тренер команди U19 Олег Шандрук, футболіст Дніпра-1 Роман Вантух, гравець футзального клубу Кардинал Рівнестандарт Михайло Волянюк, спортдиректор футзального клубу Любарт Сергій Піддубний, рівненський футзаліст Вадим Жак та легенда рівненського футболу Сергій Дьомушкін. Готували команду тренери Юрій Вірт та Микола Лапко.