Рівнян запрошують за лаштунки зимового зоопарку

Рівненський зоопарк запрошує на цикл екскурсій «За лаштунками зимового зоопарку». Ви зможете відкрити для себе нові грані з життя зоопарку, дізнатись багато цікавої та пізнавальної інформації про тварин та приємно провести час на свіжому повітрі.  Крім того, вперше - "Яким має бути сучасний зоопарк" - про наше життя та плани на майбутнє – ексклюзивна екскурсія від директора зоопарку.

Перелік екскурсій:
«Таємничі істоти джунглів»: Амазонська сельва та її мешканці; що їдять прісноводні скати; що таке гуарова камідь; хто така аравана; найменші примати світу; що означає слово «лемур»; скільки лапок у таргана; чим годують тапіра.

«Секрети царя звірів»: де зимують леви у зоопарку; скільки малят народжують павіани; зебра - чорна в білу смужку чи навпаки; навіщо верблюду горби, а журавлю корона; хто п’є кров ватусі.

«Сніданок для тапіра. Що їдять тварини в зоопарку»: кухар зоопарку – є така професія; що таке віварій; коли народжуються ягнята; SPA - процедури для тапіра.

Кенгуру та страуси, сурікати та альпаки, ватусі та тигри, пуми та леопарди, капібари та мари чекають на Вас! Нам є що Вам розповісти, і є що показати!

Вартість екскурсійного квитка – 100 грн.
Обов’язковий попередній запис за телефоном: 098-354-53-99 (з 09.00 по 17.00)

Графік проведення:
- 05.02.2019 р. (вівторок) – екскурсія «Секрети царя звірів». Початок о 14.00 годині.
- 07.02.2019 р. (четвер) – екскурсія «Сніданок для тапіра». Початок о 14.00 годині.
- 09.02.2019 р.( субота):
1) екскурсія з директором зоопарку. Початок о 10.30 годині;
2) екскурсія «Таємничі істоти джунглів». Початок о 14.00 годині.

Читайте також