![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022081315452748.jpg)
Рівнянина, який учора зірвав державний прапор з приміщення магазину та потоптався на ньому, відмовився від пояснень. Нині чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Про це повідомляє прес-служба обласної поліції.
Нагадаємо, учора близько 18:15 34-річний рівнянин на вулиці Князя Романа, застосовуючи силу, зняв прикріплене до будівлі багатоповерхівки дерев’яне руків’я із державним прапором України, та, переламавши його на дві частини, зірвав полотно.
Потім у присутності перехожих, демонстративно кинув його на землю та почав топтати і витирати об нього ноги, виявляючи власне зневажливе ставлення до державного символу України.
Після вчиненого чоловік із місця події зник, однак патрульні поліцейські розшукали його неподалік. За зовнішніми ознаками він перебував у стані алкогольного сп’яніння, однак від відповідного огляду відмовився.
Чоловіку повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 338 Кримінального кодексу України та помістити в ІТТ. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжнго заходу.
Жодних пояснень своїм діям чоловік наразі не дає. За скоєне йому може загрожувати до трьох років позбавлення волі.
![](/media/img/650/2022/08/202208136555.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208134994.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208133312.jpg)