![](https://rivne.media/media/img/650/2022/05/2022050812157349.jpg)
Днями відбулись загальні збори Релігійної громади Української Православної Церкви московського патріархату села Білашів на Острожчині. Про це повідомили в Рівненській єпархії ПЦУ.
Зазначається, що під час зборів прихожани прийняли рішення зміну канонічної підлеглості, тобто вихід з-під юрисдикції московського патріархату та перехід до Православної Церкви України.
Статут релігійної громади в новій редакції подано на реєстрацію до Рівненської ОВА.