![Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2020/09/shestero-pratsivnikiv-rivnenskoi-aes-pidkhopili-ko20200915_1377.jpg)
За інформацією штабу РАЕС з проведення карантинних заходів для запобігання захворюваності на COVID-19, станом на 10 годину 15 вересня серед працівників електростанції зареєстровано 6 нових випадків захворювання. Про це повідомили на сайті АЕС.
Під динамічним спостереженням сімейних лікарів перебуває 26 працівників Рівненської АЕС, 102 працівники одужали, один випадок – летальний (травень 2020 р.). Минулої доби до сімейних лікарів вперше із захворюванням на ГРВІ звернулися 34 працівники електростанції.
Серед персоналу електростанції на роботу вдома переведено 150 працівників, у відпустках – 1272 особи.