Сьогодні у Рівному відкриють майстерню міста

фото ілюстративне

16 травня о 18:00 запрошуємо на знакову подію для міста Рівного - відкриття «Майстерні Міста» за адресою: м. Рівне, вул. Лермонтова, 6. В цей день розпочинає роботу головна локація міста, для усіх активностей, які пов’язані з його розвитком.

Майстерня Міста - це місце для співпраці громадських організацій, активістів, активних мешканців, які готові працювати на благо нашого міста!

Ініціатори створення - представники влади, бізнесу та активних громадян, презентуватимуть простір для втілення ідей для розвитку Рівного.

На урочисту презентацію запрошено багато знакових особистостей. Серед запрошених гостей - одним із яскравіших представників ділової спільноти України – Максим Бахматов. Сьогодні Максим є керуючим партнером першого в Україні інноваційного парку UNIT.City. Він поділиться власним досвідом розробки та реалізації масштабних креативних проектів На представників ЗМІ, які завітають на презентацію чекають багато знайомств та цікавої інформації. Чекаємо в Майстерні Міста! До зустрічі! Гарантуємо хороший настрій та натхнення.