Суд повторно заарештував мільйони, вилучені у депутата Рівненської облради

Суд повторно арештував мільйони, які було виявлено та вилучено під час обшуків у депутата Рівненської облради Віталія Суховича.

Таке рішення 30 квітня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Вищий антикорупційний суд повторно наклав арешт на 1,85 млн доларів, 1,03 євро та 1,56 млн грн, вилучених під час обшуку у депутата Рівненської обласної ради від партії «Сила і честь», заступника голови Поліського лісового офісу «Ліси України» Віталія Суховича. Його підозрюють у незаконному збагаченні.

«Клопотання старшого детектива НАБУ – задовольнити частково. Накласти арешт на майно, вилучене під час обшуку 24 листопада 2023 року за місцем проживання підозрюваного (Суховича – ред.) з позбавленням останнього права на його відчуження, розпорядження та/або користування ним, а саме на: предмети, зовні схожі на грошові кошти, на загальну суму 1 854 175 доларів США, 1 034 615 євро та 1 561 800 гривень», – ідеться в рішенні.

Раніше антикорупційний суд залишив без задоволення скаргу сторони захисту на неповернення тимчасово вилучених грошових коштів у цій справі.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань викрило депутата на незадекларованих статках на мільйони доларів. Під час обшуків у нього знайшли та вилучили понад 4 млн доларів у різній валюті.

Також правоохоронці виявили три елітні автомобілі «AUDI Q8», MERCEDES-BENZ GLE 350E, BMW X5, коштовності та дорогий годинник елітної марки Patek Philippe, золоті монети, зливки золота тощо.

Читайте також