Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Тисячу за вакцинацію можна буде використати на комуналку

В Україні планують розширити кількість послуг, на які можна буде витрати тисячу гривень за вакцинацію. Про це у відеозверненні заявив президент Володимир Зеленський. 

«Протягом лютого ми додатково розширюємо програму для літніх людей. Вони будуть мати можливість використати ці гроші (тисячу за вакцинацію, - ред.) на оплату комунальних послуг», - сказав президент. 

За словами Зеленського, тисячу за вакцинацію на оплату комунальних послуг зможуть витратити люди, старші 60 років. 

Також глава держави зазначив, що незабаром програма розповсюджуватиметься на підлітків від 14 до 18 років. Крім звичайних культурних та спортивних послуг, вони зможуть використати гроші на освітні курси, послуги, програми тощо.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що вакциновані бустерною дозою українці отримають доплати у 500 гривень. 

 

Читати також

25.05.2022 "Розмови про обмін передчасні": у росії хочуть вироку для бійців "Азову"

"Усі речі розглядатимемо після того, як ті, хто здався в полон, будуть відповідним чином засуджені і винесено вирок. Тоді можуть бути якісь інші кроки. До цього всі розмови про обмін передчасні", - сказав Руденко. Так представник МЗС Росії прокоментував можливість обміну Вадима Шишімаріна, засудженого в Україні за вбивство цивільного мешканця Сумщини до довічного ув'язненя. При цьому пропагандистські ЗМі пишуть лише про обмін військових з полку "Азов", хоча із підземель "Азовсталі" вийшли й інші захисники: морпіхи, прикордонники, співробітники поліції.