![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071811035328.jpg)
Мама трьох дітей Анастасія Заболотська розповіла UNICEF Ukraine про власний досвід грудного вигодовування під час війни.
"Третього сина народжувала під повітряну тривогу та постійний моніторинг новин. Попри все я хотіла зберегти грудне вигодовування, адже знаю його цінність із власного досвіду материнства. Першого сина я не годувала грудьми, адже на той час ніхто не пояснив, як правильно налагодити грудне вигодовування. Другого сина годувала до 2 років. Наразі із третім синочком я вже мама, яка знає все про грудне вигодовування, і навіть попри постійні хвилювання через війну я вірила, що зможу годувати. Коли мені здавалось, що в мене меншає молока, чи дитина недостатньо поїла, я збільшувала кількість прикладань. І це допомогло! Віра у власні сили, підтримка та турбота про дитину додають мамам впевненості навіть у непрості часи", - каже жінка.
![](/media/img/650/2022/07/202207188460.png)
![](/media/img/650/2022/07/202207185779.png)
![](/media/img/650/2022/07/202207182307.png)
![](/media/img/650/2022/07/202207183510.png)