![](https://rivne.media/media/img/650/2020/09/veduchiy-dmitro-komarov-vidvidav-tunel-kokhannya-n20200929_8748.jpg)
Телеведучий Дмитро Комаров вкотре навідався до "Тунелю кохання" на Рівненщині.
Про це повідомили на сторіці готелю "Tunnel of Love".
"Дмитро Комаров знову в гостях в готельно-ресторанному комплексі «Тунель кохання». Вдячні за захопливі розповіді про подорожі, цікавинки які не ввійшли в сюжети передач, небезпечні ситуації і шквал емоцій, які ви в нас викликали. Людина-легенда, талановитий журналіст, мега позитиву, оптимізму, жаги до пізнання всього нового, віри в те що ти робиш", - написали на сторінці закладу.
Нагадаємо, Дмитро Комаров вже був у цій туристичній локації разом із дружиною Олександрою Кучеренко.