![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052913313262.png)
На Сарненщині поліція викрила мешканця обласного центру на транспортуванні великих шматків бурштину.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненщини.
Автомобіль «Кia» під керуванням 32-річного жителя Рівного зупинили на блок-посту на території колишнього Рокитнівського району вчора, 28 травня, о 21:45 для перевірки.
У багажнику поліцейські виявили бурштин-сирець крупної фракції, який був захований за газовим балоном. Від будь-яких пояснень кермувальник відмовився.
Слідчо-оперативна група вилучила 1200 грамів «сонячного» каміння, а відомості внесли до ЄРДР за фактом незаконного перевезення та зберігання бурштину-сирцю за ч. 1 ст. 240-1 Кримінального кодексу України.
Вилучене у рамках кримінального провадження буде скероване для проведення гемологічної експертизи.
![](/media/img/650/2024/05/202405293916.png)