Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Дніпрі нацгвардієць розстріляв караул військових: 5 осіб загинуло та 5 - поранено

Уночі на території Південного машинобудівного заводу солдат-строковик розстріляв караул військових, у результаті чого п'ятеро осіб загинуло, та ще 5 - поранено. Про це повідомляє прес-служба поліції Дніпропетровської області. 

Інцидент стався близько 3:40 ранку на території "Південмашу". 

Як зазначається, Рябчук Артемій Юрійович,  2001 р. н., під час видачі зброї з невідомих причин з автомата Калашникова розстріляв карул військовослужбовців, після чого утік. 

У результаті чого загинула одна цивільна жінка та четверо військовослужбовців, ще п'ятеро поранено. 

Як зазначили ВВС News Україна у ДБР, у результаті спільної спецоперації стрільця було затримано у передмісті Дніпра - Підгірному. 

 

Читати також

29.05.2022 У червні російські солдати можуть масово ринути додому

Йдеться про те, що в кінці цього місяця спливає визначений законодавством рф 90-денний термін на проведення «спецоперації». Тому ті з них, які заїхали в Україну у лютому, мають підстави «законно» покинути службу. «За*бало все. Короче, сказали, замены не будет никакой. Никто нас менять не хочет, все отказываются сюда ехать. Думаю, бл*дь, наверное, щас досижу, три месяца как стукнет, нах*й, надо как-то выбираться… Буду искать что-то на гражданке. Не сошелся же мир на армии, правильно?» – говорить рашист зі своїм другом з рф. А от знайти нових бажаючих воювати непросто. Тож командування намагається втримати хоч цих вояк на передовій. «Приезжают, агитируют там, какими только способами: «Младшие классы пишут вам письма. Если вы уедите, кто тут останется». Пугают, что характеристику испортят в личном деле, если уволиться, но, бл*дь, еще ни одного это не остановило». Сподіваємося, що армія окупантів таки поменшає до літа. А як ні – наші захисники допоможуть їм повернутися додому. Як уже допомогли більш ніж 30 тис. загарбникам, які загинули на війні.