Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У ДТП поблизу автовокзалу в Рівному травмувалась 24-річна дівчина

Учора близько 22-ої години до медиків надійшов виклик про те, що у ДТП на перехресті вулиць Київської-Костромської у Рівному травмувалась дівчина. 

За 5 хвилин на міісце прибула бригада медичної допомоги. Попередньо дівчина отримала травми внаслідок падіння після удару машини. 

Медики оглянули дівчину, орієнтовно 24 років. Вона була у свідомості, показники гемодинаміки в межах норми, виявлено множинні осаднення та забої.

Попередній діагноз: закритий перелом лівої плечової кістки, множинні осаднення та забої. Потерпілу госпіталізували до обласної лікарні. 

Читайте також: Поблизу рівненського автовокзалу трапилась ще одна ДТП (ВІДЕО)

 

Читати також

29.05.2022 У червні російські солдати можуть масово ринути додому

Йдеться про те, що в кінці цього місяця спливає визначений законодавством рф 90-денний термін на проведення «спецоперації». Тому ті з них, які заїхали в Україну у лютому, мають підстави «законно» покинути службу. «За*бало все. Короче, сказали, замены не будет никакой. Никто нас менять не хочет, все отказываются сюда ехать. Думаю, бл*дь, наверное, щас досижу, три месяца как стукнет, нах*й, надо как-то выбираться… Буду искать что-то на гражданке. Не сошелся же мир на армии, правильно?» – говорить рашист зі своїм другом з рф. А от знайти нових бажаючих воювати непросто. Тож командування намагається втримати хоч цих вояк на передовій. «Приезжают, агитируют там, какими только способами: «Младшие классы пишут вам письма. Если вы уедите, кто тут останется». Пугают, что характеристику испортят в личном деле, если уволиться, но, бл*дь, еще ни одного это не остановило». Сподіваємося, що армія окупантів таки поменшає до літа. А як ні – наші захисники допоможуть їм повернутися додому. Як уже допомогли більш ніж 30 тис. загарбникам, які загинули на війні.